Senkronizasyon Sistemleri Senkronizasyon Sistemleri

Senkronizasyon Sistemleri

Dst power jeneratör gelen taleplere göre özel üretim yaparak tüm senkronizasyon sistemlerini kendi bünyesinde uzman mühendis kadrosuyla projelendirerek üretmekte ve devreye alımını gerçekleştirmektedir.

Güç ve Yer Tespiti Güç ve Yer Tespiti

Güç ve Yer Tespiti

Yaygın servis ve bayii ağımızla tüm Türkiye’de güç ve yer tespiti yapabilen firmamızdan siz de teklif almadan önce güç ve yer tespiti yaptırabilirsiniz.

Dizel Motor Satış Dizel Motor Satış

Dizel Motor Satış

Firmamız sadece kendi üretiminde olmamakla birlikte, diğer yerleşik jeneratör üreten firmalara da talepleri doğrultusunda dizel motor grupları satışı gerçekleştirmektedir.

Jeneratör Kiralama Jeneratör Kiralama

Jeneratör Kiralama

Firmamız stoklarında bulunan jeneratör gruplarının durumuna göre aylık, 3 aylık, 6 aylık, senelik jeneratör kiralama hizmeti sunmaktadır.

İkinci El Jeneratörler İkinci El Jeneratörler

İkinci El Jeneratörler

DST Power Jeneratör güvencesi ve garantisi ile ikinci el jeneratör, az kullanılmış jeneratör sahibi olmak istiyorsanız iletişime geçiniz.

Jeneratör Servis Hizmetleri Jeneratör Servis Hizmetleri

Jeneratör Servis Hizmetleri

Jeneratör gruplarında 2 yıl veya 1000 saat fabrika garantisi veren firmamız yedek parça konusunda da 10 yıl yedek parça teminat garantisi vermektedir.

Jeneratör Yedek Parça Jeneratör Yedek Parça

Jeneratör Yedek Parça

Firmamız Dst Power Jeneratör logolu jeneratörlere 10 yıl yedek parça garantisi sunmaktadır.

Alternatörler Alternatörler

Alternatörler

Kullanmış olduğumuz TSE standartları ile belgeli üstün kaliteli, % 100 bakır sarmalı çift yatak alternatörler hem dizel jeneratör üretimi yapan firmalar için hem de tribün elektrik üretimi yapan bazı firmalar için her daim stoklarımızda satışa hazırdır.

Işıldak Kuleleri Işıldak Kuleleri

Işıldak Kuleleri

Işıldak kuleleri, şantiye ve geçici park alanlarının aydınlatılmasından açık hava konserlerine kadar geniş bir uygulama yelpazesi için uygundur.

Römorklu Mobil Jeneratörler Römorklu Mobil Jeneratörler

Römorklu Mobil Jeneratörler

Firmamızın özel üretimler gerçekleştirerek arazi ve doğa şartları düşünülerek tüm karayolları ikaz ve işaretlerine uygun, çekmeli römorklu dizel jeneratör imalatı da yapılmaktadır.

Periyodik Bakım Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Her ağır hizmet tipi dizel jeneratörler aylık olarak periyodik bakımla birlikte hem verimlilik kaybetmeyecek hem de uzun yıllar size hizmet edecektir.