ŞİRKET PROFİLİ

DST POWER JENERATÖR

2002 yılında jeneratör üretimine başlayan DST Power, konusunda uzman ekibi ile yüksek kalitede üretim anlayışı yanı sıra satış sonrası hizmet kalitesi ile de yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tercih edilen bir marka olmuştur.

Şirket Profili

Dst Power Jeneratör, dizel jeneratör gruplarında, üretim, satış, servis, yedek parça konularında İstanbul 'da faaliyet göstermektedir.

Jeneratör gruplarında kullandığımız iki ana madde olan dizel motor ve alternatörler tüm dünyada kabul görmüş kalite ve teknolojide ürünler olup, sektördeki en deneyimli üretim ve mühendis kadrosu ile İstanbul merkezli ana fabrikamızda 22 kva – 1100 kva arası dizel jeneratör imalatını %100 türk sermayesi ile yerli üretim olarak üretmekteyiz.

DST Power Jeneratör olarak yerli piyasada birçok bayi ile satış ve servis ağı oluşturan firmamızın Yurtdışında da birçok ülkede temsilcilikleri DST Power Center olarak hizmet vermektedir.

lambalar-alttan-1

Ürün Vizyonu

Üretmiş olduğumuz tüm dizel jeneratör setlerinde kaliteden ödün vermeden oluşturmuş olduğumuz arge ekibi ile modern teknolojik tüm kaynaklar kullanılarak üretilen Dst Power Jeneratörler kurumsal firma anlayışımız gereği tüm yük ve ses testlerine tabi olarak son kullanıcı olan müşterimize sevk haline getirilmektedir.
Firmamız üretmiş olduğu tüm jeneratör gruplarına 2 yıl garanti vermektedir. Ana ilkesi müşteri memnuniyeti olan firmamız tüm ürünlerinde ülkemizin 7 ayrı bölgesinde 7 / 24 servis hizmeti sunarak müşterilerinin her daim yanında yer almaktadır.

İŞ ORTAKLARIMIZ NEDEN BİZİ TERCİH EDİYOR?

İşimiz Sadece Jeneratör Üretmek Değil

2002 yılında jeneratör üretimine başlayan DST Power, konusunda uzman ekibi ile yüksek kalitede üretim anlayışı yanı sıra satış sonrası hizmet kalitesi ile de yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tercih edilen bir marka olmuştur.

Enerjiye ihtiyaç duyulan her durumda, DST Power müşterilerine dünya lideri motorlar ile üretilen yüksek kalitede jeneratörler sunar.

Kalite

Üretim ve satış sonrası destekte kalite standartları çerçevesinde hizmetler sunar.

Uluslararası Standartlar

ISO 9001:2000, OHSAS 18001, ISO 14001 : 2004 gibi uluslararası sertifikasyonlara sahiptir.

Destek

Yoğun taleplere cevap verebilmek için yüksek miktarda motor ve alternatör stokları ile çalışır.

100% Güvenli

Motor, alternatör, şase ve kabin tasarımlarında güvenliği ön plana çıkaran anlayışla üretim yapar.

Kalite belgelerimiz
Kalite belgelerimiz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Serhan Taşkın
X Firması
Thank You! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Utelit tellus lorem nulla amet glavrida luctus glavrida. Lorem ipsum dolor. Nulla from amet ipsum. Thank You!
Serhan Taşkın
X Firması
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Utelit tellus lorem nulla amet glavrida luctus glavrida. Lorem ipsum dolor! Thank You!
Serhan Taşkın
X Firması
From amet to glavrida - lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Serhan Taşkın
X Firması