ŞİRKET PROFİLİ

DST POWER JENERATÖR

2010 yılında jeneratör üretimine başlayan DST Power, konusunda uzman ekibi ile yüksek kalitede üretim anlayışı ve satış sonrası hizmet kalitesi ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tercih edilen bir marka olmuştur.

Şirket Profili

Firmamız kurulduğu 2010 yılından beri ana ilkesini müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş ve geçen bu zaman da pazar payını devamlı geliştirmiştir.

İmalatını yaptığı jeneratör gruplarında kullanılan dizel motor ve alternatörleri tüm dünyada kabul görmüş kalite ve teknolojide olup, sektördeki en deneyimli üretim ve mühendis kadrosuyla İstanbul merkezli ana fabrikasında 15 kva – 3350 kva arası jeneratörlerin üretimini sürdürmektedir.

Firmamız yerli sermaye olup yerli malı belgesine sahiptir ve made in Turkiye logolu jeneratörlerini 45 ayrı ülkeye ihraç etmektedir.

IMG_0354-1

Ürün Vizyonumuz

Kendi bünyesinde ses izolasyon kabini, alternatör, kontrol ve transfer panolarını imal eden firmamız, kalite ve verimliliği esas alarak fabrika ortamında çeşitli test aşamalarından geçen ürünlerimizi müşterimize sunmaktadır.
Firmamız üretmiş olduğu tüm jeneratör gruplarına 2 yıl garanti vermektedir. Ana ilkesi müşteri memnuniyeti olan firmamız tüm ürünlerinde ülkemizin 7 ayrı bölgesinde 7 / 24 servis hizmeti sunarak müşterilerinin her daim yanında yer almaktadır.
Amacımız tüm dünyada bilinen bir jeneratör firması olarak hizmetlerine devam etmek, müşteri memnuniyeti ve bilinilirliği ile Türkiye'nin dünyadaki markası olmaktır.
Enerjiye ihtiyaç duyulan her durumda, DST Power müşterilerine dünya lideri motorlar ile üretilen yüksek kalitede jeneratörler sunar.

İŞ ORTAKLARIMIZ NEDEN BİZİ TERCİH EDİYOR?​​

İşimiz Sadece Jeneratör Üretmek Değil

Dst Power Jeneratör olarak Türkiye de birçok bayii ve satış kanalına sahip olan firmamız, yurtdışında özellikle Afrika kıtasında, Doğu Avrupa, Rusya ve Yakın Doğu da faaliyet gösteren, oldukça talep gören bilinen ve güvenilen bir jeneratör markasıdır.

ISO 9001 kalite güvence sistemi, EN ISO 14001,  OHSAS 18001, CE sertifikası, TSE hizmet sertifikası, yerli malı belgesine sahip olan firmamız, her tür ve güçteki dizel jeneratör imalatını aralıksız olarak sürdürmektedir.

Kalite

Üretim ve satış sonrası destekte kalite standartları çerçevesinde hizmetler sunar.

Uluslararası Standartlar

ISO 9001:2000, OHSAS 18001, EN ISO 14001, CE gibi uluslararası sertifikasyonlara sahiptir.

Destek

Yoğun taleplere cevap verebilmek için yüksek miktarda motor ve alternatör stokları ile çalışır.

100% Güvenli

Motor, alternatör, şase ve kabin tasarımlarında güvenliği ön plana çıkaran anlayışla üretim yapar.